Henkilökunta ja yhteystiedot

​​​​​rehtori Sirpa Nenonen

 

​040-318 2424
sirpa.nenonen@kerava.fi

​​2B Annariikka Savela
​​040-318 2165
anna-riikka.savela@kerava.fi
2A Tuuli lehto

040 318 2148

tuuli.lehto@kerava.fi

​​1A Maarit Valonen ​040 318 2148
maarit.valonen@kerava.fi
1B Päivi Sevula​040 318 2424
paivi.sevula@kerava.fi

​koulunkäyntiavustaja Kristiina Virtanen

 

retkipuhelin                     

​040 318 2148
kristiina.virtanen@kerava.fi

040 318 4848

 

kouluisäntä Jukka Partanen​040-318 2520
kouluterveydenhoitaja Mervi Alutoin

​040 318 2222

mervi.alutoin@kerava.fi

​koulukuraattori Taru Reutsalo-

Ollikainen

​040 318 3011
​koulupsykologi Nella Sirén

040 318 2386
nella.siren@kerava.fi

​​erityisopettaja Merja Krogerus​merja.krogerus@kerava.fi​​
​koulusihteeri Kati Kantonen​p. 040 318 2251
kati.kantonen@kerava.fi

Päivitetty 02.02.2018 klo 12:55