Henkilökunta ja yhteystiedot

​​​​​Rehtori Sirpa Nenonen

​040-318 2151
sirpa.nenonen@kerava.fi

​​2B Annariikka Savela
​​040-318 2148
anna-riikka.savela@kerava.fi
2A Tuuli lehto

040 318 2148

tuuli.lehto@kerava.fi

​​1A Maarit Valonen ​040 318 2148
maarit.valonen@kerava.fi
1B Päivi Sevula​040 318 2424
paivi.sevula@kerava.fi

​Koulunkäyntiavustaja Kristiina Virtanen

​040 318 2148
kristiina.virtanen@kerava.fi

​Retkipuhelin​040 318 4848
Kouluisäntä Jukka Partanen​040-318 2520
Kouluterveydenhoitaja Mervi Alutoin

​040 318 2222
mervi.alutoin@kerava.fi

​Koulukuraattori Taru Reutsalo-Ollikainen

​040 318 3011
Koulupsykologi Nella Sirén

040 318 2386
nella.siren@kerava.fi

​​Erityisopettaja Merja Krogerusmerja.krogerus@kerava.fi​​​​​

​Koulusihteerit 
Kati Kantonen


040 318 2251
kati.kantonen@kerava.fi

​Ritva Somero​040 318 2164
ritva.somero@kerava.fi
Päivitetty 08.05.2018 klo 11:14